چگونگی دریافت IUI


گواهینامه IUI موجب شناخت محصول شما در سطح بین المللی می شود. نشان دهنده انطباق و تعهد شما به تجربیات صنعت، نوآوری و استفاده از فرصت های جدید در کسب و کار است.

ما فرایند ارزیابی و ممیزی و دریافت گواهینامه را شفاف نمودیم. پس از دریافت فرم درخواست شما، واحد ارتباط با مشتریان با شما در ارتباط خواهد بود و شما را در قدم های زیر راهنمایی می نماید.

1- بررسی محصولات نوآور و قابل ثبت

در این مرحله ما نگاهی کلی بر روی محصولات و سیستم نوآوری شما خواهیم کرد و آنها را با الزامات IUI مطابقت خواهیم داد. این مرحله به شما کمک خواهد نمود تا پیش از ممیزی اصلی بر روی مواردی که نیاز به تقویت دارند بیشتر کار کنید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید تا محصول مناسبی برای ثبت انتخاب گردد.

2- برگزاری ممیزی نوآوری در سازمان

در این مرحله تیم ممیزی IUI نسبت به صنعت در سازمان شما حاضر می شوند، ابتدا محصول نوآورانه با معیارها و الزامات اصلی IUI مطابقت داده می شود و سپس روش ها، سیستم ها و منابع انسانی سازمان در حوزه نوآوری و خلاقیت مورد بررسی قرار می گیرند تا از پیاده سازی صحیح سیستم برای داشتن یک سازمان نوآور اطمینان حاصل شود.

3- تایید سازمان ثبت و صدور گواهینامه

پس از انجام ممیزی نهایی و تایید سازمان جهت صدور گواهینامه توسط هیئت علمی IUI ، این گواهینامه (IUI 5001 یا IUI 5002 ) صادر خواهد گردید.

 ثبت نظر شما

نام :

ایمیل :

نظر :  • ISO
    ایزو چیست ؟,مزایای اخذ ایزو,ایزو 9001,ایزو 14001,گواهینامه ایزو,
  • مشاوره ISO
    مشاوره iso,مشاوره ISO 9001,مشاوره ISO 18001,مشاوره ISO 14001,مشاوره ISO 22000,

آخرین مقالات


پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا